پروفایل کاربر

اکبر هاشمی

نشر اکاذیب

سلام . کارفرمای بنده در پرونده پرداخت حقوق معوقه و پرونده بازگشت به کار و حق السعی ، به قصد عدم پرداخت حق من و ضرر به بنده در دفاعیات مطالب دروغی را مبنی بر غیبت و ترک کار مکتوب کرده . همچنین همین دروغها را طی نامه ای به دانشگاه علوم پزشکی که بنده پروانه مسئول فنی خود را از آنجا میگیرم ارسال کرده و اعتبار بنده را مخدوش کرده است . بنده شکایت نشر اکاذیب کردم و دلایل من شهادت شهود ، دو رای برائت تخلف غیبت و ترک کار از دادگاه تعزیرات تهران و یک رای هییت حل اختلاف اداره کار میباشد . ولی دادیار فردای روزی که بنده لایحه شکواییه را تقدیم کردم منع تعقیب زده است که احتمالا به علت تمرکز دادیار بر عنوان دفاع و قصد دفاع از اکاذیبی است که در اداره کار گفته ولی آیا اکاذیبی که به دانشگاه ارسال کرده مصداق نشر کذب ندارد که ایشان توجه نکرده ؟ .  اکنون بنده باید اعتراض کنم . راهنمایی میخواهم که چطور ممکن است حتی بدون ورود به مرحله تحقیقات چنین قراری صادر شود و با توجه به آن اکنون برای اقناع دادگاه تمرکز من بر روی چه موردی باشد و چه توضیحاتی به قاضی دادگاه بدهم ؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

4 سال پیش

سلام

می توانید ظرف ده روز به قرار منع تعقیب با ارائه ی مدارک خود اعتراض نمایید.

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

مجتبی تقی زاده

سوال در مورد ماده قانونی

سلام در صورتی که خواهان اسامی خوانده ها را بصورت ناقص عنوان کرده باشد و یکی از خواهانها را در دادخواست کلا نیاورده باشد به استناد چه ماده قانونی میتوان ایراد شکلی گرفت و درخواست رد دعوا داد؟

پروفایل کاربر

ماهان حسینی

تهدید و توهین

با سلام
شخصی به دلیل بحث ملکی طی تماس و پیامک اینحانب را جهت مزاکره،به منزل خود دعوت نمود، در حین مذاکره ایشان عصبانی شده و فلاکس چای و... را برداشت که به سمت من پرتاب کند، که دو نفر همراه اینجانب مانع شدند و متعاقب آن از الفاظ رکیک استفاده نمود، حال سوال این است:
آیا حرکت ایسان تهدید جانی منسوب می شود یا خیر؟ و تحت چه وان عنوانی شکایت کنم، در خصوص الفاظ رکیک چطور؟
سوال دوم: بنده دوتا شاهد مرت همرهم بود که یکی از آنها مشکلات شنوایی دارد وفقط حرکات رادیده است و دومی کامل روئیت کرده همچنین همسر اینجانب نیز شاهد ماجرا بود آیا این شواهد کفایت می کند یا خیر؟

پروفایل کاربر

علی مددی

سوپیشینه

سلام،من ۴سال پیش، قبل از شروع کرونا درخواست سوپیشینه دادم ،نامه اومده جهت دریافت سوپیشینه بهمراه مدارک شناسایی وعکس به شعبه فلان مراجعه کنید، اون موقع پیگیرنشدم ،کرونا باعث شد دیگه نیاز نداشته باشم ،الان نیاز دارم به گواهی،چرا بجای توضیح سوسابقه یاعدم سوسابقه،نوشتن مراجعه،منو نگران کرده،تا جایی که خودم خبردارم پرونده کیفری نداشتم، ،تو سایت عدل و پلیس هم نگاه کردم ،پرونده ای نبوده،فقط یک تصادف دوازده سال پیش داشتم خودرو با کامیون ،که چند نفر زخمی شدن، عابرپیاده ازراننده خودرو که من بودم و راننده کامیون که مقصر بود شکایت کرد،ونهایت پرونده با گرفتن دیه وخسارت بطورکامل از راننده کامیون،بسته شد ومن هم دیه وخسارت گرفتم،فقط همین پرونده توسابقه میاد برای من، حالا میترسم برم اون شعبه دردسربشه ویا بازداشت،هیچ اطلاعی از هیچ شکایتی ندارم ،تو سایت عدل ایران وپلیس هم هیچ پرونده ای بجز این تصادف نمیاد،بنظرتون دلیل این نوشته توگواهی که به فلان شعبه مراجعه شودجهت گرفتن سوپیشینه، چی می‌تونه باشه،؟؟سپاس گذار

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد