پروفایل کاربر

اکبر هاشمی

نشر اکاذیب

سلام . کارفرمای بنده در پرونده پرداخت حقوق معوقه و پرونده بازگشت به کار و حق السعی ، به قصد عدم پرداخت حق من و ضرر به بنده در دفاعیات مطالب دروغی را مبنی بر غیبت و ترک کار مکتوب کرده . همچنین همین دروغها را طی نامه ای به دانشگاه علوم پزشکی که بنده پروانه مسئول فنی خود را از آنجا میگیرم ارسال کرده و اعتبار بنده را مخدوش کرده است . بنده شکایت نشر اکاذیب کردم و دلایل من شهادت شهود ، دو رای برائت تخلف غیبت و ترک کار از دادگاه تعزیرات تهران و یک رای هییت حل اختلاف اداره کار میباشد . ولی دادیار فردای روزی که بنده لایحه شکواییه را تقدیم کردم منع تعقیب زده است که احتمالا به علت تمرکز دادیار بر عنوان دفاع و قصد دفاع از اکاذیبی است که در اداره کار گفته ولی آیا اکاذیبی که به دانشگاه ارسال کرده مصداق نشر کذب ندارد که ایشان توجه نکرده ؟ .  اکنون بنده باید اعتراض کنم . راهنمایی میخواهم که چطور ممکن است حتی بدون ورود به مرحله تحقیقات چنین قراری صادر شود و با توجه به آن اکنون برای اقناع دادگاه تمرکز من بر روی چه موردی باشد و چه توضیحاتی به قاضی دادگاه بدهم ؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

3 سال پیش

سلام

می توانید ظرف ده روز به قرار منع تعقیب با ارائه ی مدارک خود اعتراض نمایید.

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

مهدی سلطانی

خیانت در امانت در قرارداد

سلام.مبلغ 100 میلیون اسناد از جمله 70 میلیون سفته و30 میلیون وجه نقد به عنوان ضمانت به شرکتی داده شده که اگر خسارتی ایجاد شد وصول و در غیر این صورت 1 ماه پس از فسخ قرارداد مسترد شود(تمام موارد در قرارداد مهر و امضا شده) حال شرط 1 ماه محقق شده و از استرداد خودداری شده در حالیکه حساب کتابها انجام شده(منظور اینکه موضوع خسارت وجود ندارد و اسناد و وجه نقد باید مسترد شود).ضمن اینکه بنده علاوه بر این موارد مبلغی هم به عنوان حقوق طلب کار هستم که از طریق اداره کار شکایت انجام شده و در دادخواست علاوه بر حقوق موارد اسناد و وجه نقد مطالبه شده.

در یک بند قرارداد اشاره شده تمام وجه نقد ضمانتی پرداختی کارگر به کارفرما تبدیل به کالا در محیط کار می شود و کارگر نسبت به این موضوع اطلاع و اعتراضی ندارد.

سوال:ایا به عنوان خیانت در امانت می توان اقدام کرد تشکر.

پروفایل کاربر

علی رشیدی

تصادف

با سلام با موتور سیکلت تو چاله ی افتادم و با یه خودرو تصادف کردم پام از ۴ جا شکسته و .. میخوام از شهرداری شکایت کنم دیه پامو بگیرم تو قسمت خواسته باید چی بنویسم؟

پروفایل کاربر

سعید خالقی

در مورد رای صادره شده دادگاه کیفری دو شیراز رای فاقد وصف میباشد

با سلام بنده در سال ۹۷ محکوم شده ام به اتهام جعل اسناد واستفاده از سند مجعول کسی رو نداشتم داخل زندان بودم که پیگیر کارم باشه وکیلم هم با طرف مقابل تبانی کرده بود وهیچ چیزی به من نگفت وحتی رای هم به شخص خوده بنده ابلاغ قانونی نشده است حدود دوماه است که دارم تقاضای اعاده دادرسی رو میدم هی دیوان درخواستمو رد میکنه ومیگه به دلیل اینکه رای شما قطعیت پیدا نکرده رفتم شعبه صادر کننده رای گواهی قطعیت گرفتم فرستادم بازم رد کردن باز رفتم شعبه شعبه داخل رای پیش نویس درست صادر شده ولی رای که ابلاغ کردن به وکیلم فاقد وصف میباشد به دلیل اینکه آخر رای نوشته شده این رای پس _____________دیگه چیزی نوشته نشده یعنی کلمه پس آخرین کلمه است ما باید چیکار کنیم،،، ممنون؛؛؛ خدا خیرتون بده؛ تو رو قرآن یه راه کاری به ما بگید

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد