پروفایل کاربر

سیدرضا رضوی

هیات مدیره شرکتها

آیا مستند قانونی وجود دارد که هیات مدیره شرکت سهامی قبل از انجام عملیاتی حتما باید مصوبه از هیات مدیره داشته باشند؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

آرش حق شناس

5 سال پیش

با سلام.

در این خصوص مقررات اساسنامه شرکت تعیین کننده است.

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

لالرا لاتت

ثبت استارت آپ

سلام وقت بخیر

بنده قصد راه اندازی یک استارت آپ و ثبت آن را دارم اما با شیوه ثبت استارت آپ ها و شروع به کار اشنایی ندارم. قصد دارم ایده ام رو انحصاری کنم که تقلید صورت نگیره

 ممنون میشم راهنمایی نمایید.

پروفایل کاربر

نادر ابراهیمیان

تنزل پست

با سلام اینجانب ۱۵ ماه از خدمتم در جبهه بودم آیا با تنزل پستم می توانم از حقوق پستم بهره مند باشم طبع تبصره ۲ بند ذ ماده ۸۷ قانون توسعه ششم

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد