پروفایل کاربر

Mehdi

4 سال پیش

وکالت مدت دار

سلام در فروش وسیله نقیله که به خریدار وکالت مدت دار داده شده و همچنین حق توکیل به غیر نیز داده شده آیا خریدار میتواند به شخص ثالثی وکالتی دهد که از مدت وکالت نامه خودش بیشتر باشد. برای مثال اگر وکالت 20 روزه باشد در این مدت وکیل یا خریدار میتواند برای خود یا شخص دیگری وکالت 60 روزه تنظیم نماید؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

4 سال پیش

سلام

خیر، وکیل برابر قرارداد وکالت از اختیاراتی برخوردار است، این اختیارات می تواند از جهات مختلفی محدود گردد، یکی از این محدودیت ها زمان است. پس از گذشت مدت زمانی که برای وکالت تعیین شده است، وکیل دیگر اختیاراتی نخواهد داشت، طبیعی است که وکیل اختیاراتی که خود از آن برخوردار نیست ( همان اختیار عمل به وکالت پس از 20 روز) ،  به دیگری نیز نمی تواند توکیل  کند.


با احترام

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

امیرحسین سعادت

3 ماه پیش

لابه مدارک

سلام خسته نباشید آقا در دادگاه حقوقی یا کیفری یا تجدید نظر چه متهم باشم چه شاکی پرونده باشم اگر بخوام مدرک یا سندی یا اسنادی یا فیلم یا صدای روی پرونده پرونده به شعبه ارائه کنم آیا باید حتماً به همراه لایحه یا درخواست یا دادخواست انجام بدم به همراه اینا و اینکه از کجا باید ارسال مدارک کنم از دفاتر خدمات قضایی یا از شعبه از کجا ممنون میشم

پروفایل کاربر

محمد غلامی

4 ماه پیش

موضوع تبصره۲بند ذ ماده۸۷برنامه ششم توسعه

آیا فرزتد جانبازبالای۲۵ درصد مشمول موضوع فوق میشود؟ یافقط شخص ایثارگر؟

پروفایل کاربر

مسلم زارعلی

6 ماه پیش

تعمیرکارپکیج

سلام من تعمیرکارپکیج ازبرنامه دیوارزنگ زدم اومدوبردش وآوردنصب کردبهم فاکتوردادومهروامضاکردوضمانت ولی همون روزمتوجه شدم هیچکاری نکرده سرهم کرده رفتم شکایت کردم میگن شماره موبایلش ثبت توثنانیست الان من بایدکجابرم وچجورشکایت کنم که مجازاتش کنن بخاطردروغ وکلاهبرداری اسم وشماره تلفن وفاکتورومهر که بهم داده رودارم

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد