پروفایل کاربر

سید محمد حسینی

4 سال پیش

پیگیری قرارداد

سلام

وقت بخیر

من با یک برنامه نویس برای انجام پروژه برنامه نویسی قرارداد داشتم و ایشون علاوه بر عدم تحویل پروژه، تحت هیچ شرایطی پاسخگو نیستند. الان مدت زمان قرارداد تموم شده و ایشون چیزی تحویل ندادن و باعث شدن خسارات مادی به بنده وارد بشه.

میخواستم ببینم از کدام مرجع قانونی میتونم قرارداد رو پیگیری کنم؟

باتشکر

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

زهرا بیات

4 سال پیش

سلام

پیگیری مطالبات شما با توجه به بندهای پیش بینی شده در قرارداد امکان پذیر است. در صورت پیش بینی وجه التزام در قرارداد، می توانید علاوه بر مطالبه ی وجه التزام مذکور فسخ قرارداد یا الزام به انجام تعهد را مطالبه نمایید. پیشنهاد پیگیری و انجام هر اقدامی مستلزم مطالعه ی قرارداد شما است.


با احترام

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

علی ایمانی

11 ماه پیش

نحوه محاسبه سنوات در شرکت خصوصی

با سلام، من 8 سال هست در یک شرکت خصوصی مشغول به کار هستم و الان قراردادم سالانه‌م به پایان رسیده و دیگه با شرکت تمدید قرارداد نکردم.

در قراردادهایی که با این شرکت داشتم حقوق و مزایا به این صورت بوده که یه حقوق ثابت وزارت کاری داشتم + یک متمم حقوق، مثلا در سال 1402 حقوق پایه وزارت کارم 6 میلیون و 20 میلیون هم متمم حقوقم بوده و مجموع دریافتم 26 میلیون بوده.

حال با توجه به این توضیحات نحوه محاسبه سنوات من به چه صورت هست؟ بر اساس حقوق 26 میلیونی محاسبه میشه یا بر اساس حقوق پایه 6 میلیونی؟ کارفرما می‌خواهد بر اساس حقوق پایه 6 میلیونی سنوات من را محاسبه کند، آیا می‌توان از طریق شکایت به وزرات کار درخواست سنوات بر اساس مجموع حقوق دریافتی یعنی 26 میلیون تومان را بدهم؟

پروفایل کاربر

M MK

3 ماه پیش

پرداخت غیرهماهنگ و عدم پرداخت حقوق

با سلام
آیا هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب یک استان (شرکت خصوصی وابسته به دولت با قرارداد قانون کاری با پرسنل رسمی) این حق را دارند که حقوق پرسنل رسمی خود را غیرهماهنگ پرداخت کنند؟ مثلا ستاد شرکت و هیات مدیره حقوق خود را دریافت کنند اما حقوق شهرستانها با تاخیر پرداخت شود یا یک الی دو ماه نسبت به ستاد تاخیر داشته باشد؟ البته در پرداخت حقوق بین شهرستانها نیز فرق گذاشته شده است.

پروفایل کاربر

بدون نام

4 سال پیش

مستمری مدیر کارخانه

سلام آیا کسی که بازنشسته است و اکنون مدیر یک کارخانه میباشد را میتوان مستمری آن فرد را قطع کرد اگر بله از چه طریقی ؟ ممنون از راهنماییتون


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد