پروفایل کاربر

حمید مجیدی

1 سال پیش

علت عدم توقیف حقوق باماده۳۱۶

سلام.ماده۳۱۶قانون آیین دادرسی مدنی گفته دستور موقت ممکن است دایر بر توقیف((مال))یا انجام عمل ویا منع از امری باشد،با اینکه به صراحت از توقیف مال اسم برده وحقوق بازنشستگی هم جز مال محسوب میشه، چرا نمیشه با دستور موقت حقوق بازنشستگی خوانده رو توقیف کرد؟سوالم در موردتامین خواسته نیست خیلی مچکرم.

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (0)

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

مریم نصیری

2 سال پیش

قطع انشعاب توسط همسایه

سلام و روزبخیر

بنده ساکن یک آپارتمان 7 واحده در تهران هستم که یک واحد آن در طبقه منفی 2 به صورت غیر قانونی سال 1354 ساخته شده و الان جواز و سند دارد و سند آن که در زمان انقلاب به دست کمیته امداد افتاد در حال حاضر با هماهنگی ساکنین یکی از مالکین آن واحد را در مزایده خریده و سند برای آن صادر شده است . از آنجا که این واحد در طبقه منفی دو است و لوله های آب همه واحد ها از موتورخانه و سقف این واحد رد میشود.
مالک این واحد الان ادعا دارد که لوله های قدیمی باید جمع شود وبا هزینه ساکنین لوله های آب از راه دیگری وارد واحد ها شود . لازم به ذکر است در حال حاضر این لوله ها هیچ نشتی آبی ندارد و تنها به دلیل آنکه شاید در آینده نشتی داشته باشد و سقف ایشان نم دهد چنین ادعایی دارد. چطور میتوان این مورد را قانونا به ایشان متذکر شد که برای اصلاح در ملکی که خریده اند باید خودشان هزینه نمایند؟ و اگر ایشان نسبت به قطع لوله واحدها اقدام نمودند چه اقدام قانونی میتوان انجام داد؟

پروفایل کاربر

محمود خدابخش

5 ماه پیش

خیانت درامانت

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز. خواهری دارم مسن ومریص همچون خودم خانه ای ازشوهرش به نامش شد خواهر کوچکتر باترفندیدرنقش دلسورانه خانهاشرابطورامانت بنام خودکردحالا پساز چندسال اوراادیت میکندوخانه اورا پس نمی دهدهی امروزوفردا میکندکه تا بنزه خدا ازدنیا برودبرای اتبات اینکه خانهمالکیست وچرابنام دیگری هست شاهدان زیادی حاصربه شهادت هستند ممنونم راهنماییربفرمابید

پروفایل کاربر

علی ابراهیمی

6 ماه پیش

اعاده پرونده

باسلام درپرونده ای مالی دادگاه بدوی مرا محکوم ولی دادگاه تجدیدنظر رای بدوی را نقض وپرونده رابه شعبه بدوی اعاده کرد. آیا اگرطرف مقابل شکایت مجدد نکند شعبه بدوی بازبه پرونده درجهت رفع ایرادات مطروحه داداگاه تجددنظر رسیدگی خواهدکرد؟ وآیا اصولا رسیدگی مجدد درهمان شعبه بدوی خواهدبود یا درصورت ادامه شکایت طرف مقابل باید به شعبه دیگر برود؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد