پروفایل کاربر

ایمان عطایی

5 ماه پیش

فروش خودرو

سلام عرض ادب
بنده قصد فروش خودروی خود رادارم خودرو فاقد معاینه فنی بوده و نباز به تعمیر اساسی دارد با خریدار توافق نمودم که ایشان تعمیرات لازم را انجام داده بعد از گرفتن معاینه تعویض پلاک انجام شود چه اقدامی می توانم انجام دهم که در این مدتی که خودرو با پلاک من جهت انجام تعمیرات در اختیار خریدار است هیچگونه مسئولیتی در قبال تخلف احتمالی صورت گرفته با این خودرو تا زمان تعویض پلاک متوجه من نباشد
با سپاس

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (0)

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

سیاوش ممتاز

4 ماه پیش

اجرای حکم تخلیه غیابی بدون حضور مستاجر

سلام سه سال است در منزلی مستاجرم سال دوم و سوم شفاهی تمدید کردیم اما موجر شش ماه به پایان اجاره نامه تقاضای تخلیه فوری کرد دو ماه وقت خواستم امتنا کرد و زمانی که من شهرستان بودم در این فاصله حکم تخلیه غیابی و اجرت المثل، توقیف خودرو و مسدود کردن حسابهای بانکی مرا گرفت و بدون حضور من اجرا کرد.حال من مدارک و شواهدی آماده کرده ام که نشان میدهد ایشان خارج از موعد قرارداد و با ادعاهای دروغین موجب فریب دادگاه شده و حکم تخلیه گرفته و بدون حضور مستاجر منزل را تخلیه کرده. چه عواقبی میتواند برای موجر در پی داشته باشد آیا میتوان ادعای ضرر و زیان کرد؟

پروفایل کاربر

حسن جعفری

7 ماه پیش

سو رفتار زوجه

باسلام
احکام محکومیت زوجه دلیل سو رفتارش در دادگاه طلاق هست ؟

پروفایل کاربر

پویان رجب زاده

5 ماه پیش

درگیری با تعمیرکار ماهواره

خواستم بپرسم اگر تعمیرکار جهت تعمیر ماهواره به خونه ما اومده باشه و درگیری باهاش پیش بیاد من میتونم به پلیس زنگ بزنم؟ سوالم اینه که آیا ما خودمون بخاطر داشتن ماهواره تحت پیگرد قرار نمیگیریم؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد