آنالیز و مشاوره رایگان راه حل مشکلات حقوقی

اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.

قرارداد پیمانکاری دکوراسیون داخلی را در اولویت تغییر محل کارتان بگذارید!

زمان مطالعه: 4 دقیقه
به‌روزرسانی مطلب توسط‌
قرارداد پیمانکاری دکوراسیون داخلی را در اولویت تغییر محل کارتان بگذارید!

قرارداد پیمانکاری دکوراسیون داخلی قراردادی است که اگر قصد تغییر دکوراسیون محل کار، زندگی یا دفتر خود را دارید مورد نیازتان خواهد بود و بهتر است که از این قرارداد استفاده کنید و نکات حقوقی آن را رعایت کنید. در این نوشتار به بررسی قرارداد دکوراسیون داخلی که یکی از انواع قرارداد پیمانکاری خدمات است می‌پردازیم.

به صورت کلی طیف وسیع قراردادهای پیمانکاری خدمات کاربرد زیادی در زندگی روزمره ما دارند، برخی از مهمترین انواع این قرارداد را در زیر شرح داده ایم:

قرارداد پیک موتوری
قرارداد دوخت لباس فرم
قرارداد ایاب و ذهاب
قرارداد انبار گردانی
قرارداد نگهبانی
قرارداد نظافتی

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی به معنای ایجاد هماهنگی و هماهنگ سازی طراحی شده برای جلوه بخشیدن بهتر به رنگ‌ها، اثاثیه و سایر لوازم یک اتاق یا ساختمان به گونه‌ای چشم نواز و زیبا می‌باشد.
در واقع همه افراد سعی دارند در دکوراسیون و طراحی داخلی خانه خود به بهترین شکل عمل کنند و زیباترین چینش و چیدمان را در محیط زندگی یا محل کار خود پیاده سازی کنند. اگر برای اعمال دکوراسیون خود نیاز به وسایل چوبی دارید می‌توانید قرارداد نجاری را مد نظر قرار دهید.

به نظر می رسد یکی از عوامل مهم و پر ارزش در رسیدن به یک نتیجه باب میل و مطبوع جدا از سلیقه‌های متفاوت و هنرهای گوناگون در طراحی یک مدل ایده آل کمک گرفتن از نظر یک فرد کارشناس در طراحی داخلی است که دارای ریزه‌کاری‌ها و ملزومات خاص خود است که در نهایت ما را به آنچه دل خواهمان بوده است می‌رساند.

اهمیت کمک گرفتن از یک کارشناس در امر دکوراسیون داخلی چیست؟

۱_ زمانی که طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود را به یک کارشناس می‌سپارید خیالتان راحت است که با تبادل نظر با کارشناس به طراحی دلخواهتان می‌رسید و نتیجه مطلوبی در پایان کار داشته باشید.

۲_ یکی از موارد مهم در امر کسب و کارهای امروز فضای کار است که با چینش زیبا و چشم نواز محیط بهتری برایتان فراهم می‌شود و چه بسا در روحیه و پیشبرد کسب و کارتان کمک موثری باشد.

۳_ دکوراسیون داخلی هر فضای اداری به نوعی نشان‌دهنده نوع فعالیت، فرهنگ سازمانی و ویژگی‌های محیط کار است.

۴_ در زمانی که به یک طراح دکوراسیون اعتماد می‌کنید دسترسی بیشتری به انواع کاغذ دیواری، کفپوش، پرده، مبلمان و کمد دیواری خواهید داشت.

درخواست تنظیم قرارداد پیمانکاری دکوراسیون داخلی را ثبت کنید تا هنگام شروع به همکاری با طراح داخلی، از اجرای جزئیات پروژه مطمئن شوید و از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری کنید. اگر برای جا به جایی وسایل دکوراسیون نیاز به خدمات حمل دارید می‌توانید سری به قرارداد باربری بزنید.

چه مواردی در قرارداد دکوراسیون داخلی اهمیت دارد؟

۱_ موضوع قرارداد را مشخص کنید:

موضوع قرارداد عبارت است از طراحی معماری داخلی طراحی سه بعدی،_ _ _ _ _ _ _ و نقشه های اجرایی برای فضاهای _ _ _ _ _ _ _ _ در پروژه _ _ _ _ _ _ _
واقع در  _ _ _ _ _ _ _ _ .
بر اساس جزئیات تعیین شده در فرم مشخصات طراحی که به امضا طرفین قرارداد رسیده است و به هر یک از نسخه های قرارداد پیوست شده است.

۲_ اسناد و مدارک قرارداد را تعیین کنید:

_ قرارداد فعلی میان طرفین.
_ پیوست قرارداد فرم مشخصات طراحی.
_ کپی کارت ملی طرفین قرارداد و نماینده‌های ایشان.
_ کلیه دستور کارها، اصل یا کپی امضا شده ضمانت‌های تعیین شده در قرارداد.

۳_ مدت قرارداد پیمانکاری دکوراسیون داخلی را مشخص کنید:

_ مدت قرارداد از تاریخ _ _ _ _ _ _ _ می باشد.
_ تحویل بخش اول طراحی ها شامل _ _ _ _ _ روز از تاریخ _ _ _ _ _ انجام می‌شود.
_ بخش دوم طراحی ها شامل _ _ _ _ _ _ _، _ _ _ _ روز بعد از تحویل بخش اول انجام می‌شود.

۴_ امکان ایجاد تغییر در طرح اولیه ارائه شده به کارفرما مطابق پیوست فرم مشخصات طراحی توسط کارفرما را مشخص کنید:

کارفرما مجاز است تا _ _ _ _ _ مرتبه نسبت به طرح های اولیه ارائه شده توسط طراح تغییر ایجاد کند.این تغییرات باید به نحوی باشد که در مغایرت با هیچ یک از جزئیات طراحی مشخص شده در پیوست فرم مشخصات طراحی نباشد.

۶_ مبلغ قرارداد و یا دستمزد طراح را مشخص کنید:

۷_ شیوه پرداخت مبلغ قرارداد را تعیین کنید:

_ مبلغ قرارداد در _ _ _ بخش با شرایط و در زمان های تعیین شده برای هر بخش به شماره حساب _ _ _ _ _ _ واریز می‌شود.

_ به ازای هر روز دیرکرد در پرداخت هر بخش از مبلغ قرارداد،مطابق با شرایط توافق شده میان طرفین می بایست مبلغ _ _ _ _ _ به عنوان مبلغ ضرر و زیان دیرکرد در پرداخت مطالبات طراح پرداخت شود.

۸_ تعهدات طراح و کارفرما را تعیین کنید:

۹_ موارد فسخ قرارداد دکوراسیون داخلی را مشخص کنید:

_ اگر در هر مرحله از اجرای موضوع قرارداد طراح در اجرای تعهدات خود در این قرارداد قصوری کند طرف دیگر می تواند قرارداد را فسخ کند.

_ اگر مجموع روزهای توقف و تعطیلی اجرای موضوع قرارداد به دلیل قصور کارفرما بیش از روزهای مشخص شده باشد طرف دیگر اختیار فسخ قرارداد را دارد.

۱۰_ جریمه تاخیر در اجرای موضوع قرارداد را مشخص کنید:

در صورتی که طراح نتواند در مدت زمان مقرر و به شکل مشخص شده عمل کند و موضوع قرارداد را به اتمام برساند و قصور داشته باشد به ازای هر روز دیرکرد مبلغ _ _ _ _ _ باید به عنوان جریمه تاخیر در اتمام موضوع قرارداد را پرداخت کند.

۱۱_ شرایط قوه قاهره یا فورس ماژور را مشخص کنید:

در مواردی که به علل ناشی از شرایط قهری یعنی برخی از شرایط خاص مندرج در قانون مانند سیل،زلزله که رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار طرفین باشد و انجام بخشی از موضوع قرارداد را غیرممکن کند در صورت فسخ قرارداد هیچ از یک طرفین حق مطالبه خسارت و ضرر های وارد شده را ندارد.

۱۲_ مشخصات قرارداد را تعیین کنید.

اگر نیاز به قرارداد پیمانکاری دکوراسیون داخلی دارید می توانید همین الان درخواست تنظیم قرارداد را ثبت کنید.

به قرارداد دکوراسیون داخلی نیاز دارید؟

قرارداد پیمانکاری دکوراسیون داخلی قراردادی در دسته پیمانکاری است که امروزه نیز مورد نیاز است و رعایت نکات حقوقی این قرارداد نیز مانند دیگر قراردادها مهم است و شما می‌توانید تنظیم اختصاصی قرارداد را به کارشناسان حقوقی وینداد بسپارید.

5/5 - (2 امتیاز)
دسترسی نامحدود به تمامی خدمات وینداد

دسترسی نامحدود به تمامی خدمات وینداد

guest

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی نظرات

نوشته های مرتبط

قرارداد خدمات مجالس چگونه تنظیم می‌شود؟
مقالات قرارداد پیمانکاری

قرارداد خدمات مجالس چگونه تنظیم می‌شود؟

قرارداد خدمات مجالس از نمونه قرارداد‌های پیمانکاری خدمات است. همانطور که می‌دانید افراد زیادی برای برگزاری مراسم‌های عزاداری و یا جشن‌ها از عروسی تا تولد