پروفایل کاربر

پریسا جلوداری

4 سال پیش

بیمه قرارداد مربی

سلام.من مدیر آموزشگاه فنی و حرفه ای هستم.یک مربی داشتم که برام دوسال کار کرده و طبق قرارداد و قانون ۳۰ درصد از هر کارآموز گرفته،حالا که قراردادش به اتمام رسیده تهدید کرده که برای بیمه شکایت میکنه

آیا قانونا حق داره یا خیر؟

با تشکر از وینداد

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

سمانه اسماعیلی

4 سال پیش

سلام

اگر با مربی قرارداد کار بستید موظف بودید که بر اساس قانون کار بیمه اش کنید و ربطی به درصدی که بابت حقوق دریافت کرده است، ندارد.

تیم حقوقی وینداد

پریسا جلوداری

4 سال پیش

با تشکر از وقتی که میذارید یک سوال دارم،مگه قرارداد مشارکت در کار مشمول بیمه میشه؟ایشون در کار شراکت داشته و در سود و زیان شریک بوده و من خودم هم بیمه نیستم.باز هم حق داره که شکایت بکنه؟

پریسا جلوداری

4 سال پیش

با تشکر از وقتی که میذارید یک سوال دارم،مگه قرارداد مشارکت در کار مشمول بیمه میشه؟ایشون در کار شراکت داشته و در سود و زیان شریک بوده و من خودم هم بیمه نیستم.باز هم حق داره که شکایت بکنه؟

پریسا جلوداری

4 سال پیش

با تشکر از وقتی که میذارید یک سوال دارم،مگه قرارداد مشارکت در کار مشمول بیمه میشه؟ایشون در کار شراکت داشته و در سود و زیان شریک بوده و من خودم هم بیمه نیستم.باز هم حق داره که شکایت بکنه؟

پریسا جلوداری

4 سال پیش

با تشکر از وقتی که میذارید یک سوال دارم،مگه قرارداد مشارکت در کار مشمول بیمه میشه؟ایشون در کار شراکت داشته و در سود و زیان شریک بوده و من خودم هم بیمه نیستم.باز هم حق داره که شکایت بکنه؟

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

محنا حیدری

11 ماه پیش

ایثارگران

کسی که در یک دستگاهی استخدام باشد و حالا جزو ایثارگران بالای شش ماه هم شود،آیا قانونی هست که تغییر سمت سازمانی انجام بشه؟

پروفایل کاربر

مرتضی م

1 سال پیش

تبصره 2 بند ذ ماده 87 ( خدمات به ایثارگران در قانون برنامه ششم توسعه)

احتراماً به استحضار می رساند ،با توجه به متن تبصره 2 بند ذ ماده 87 ( خدمات به ایثارگران در قانون برنامه ششم توسعه)

تبصره 2 بند ذ ماده 87 - والدين ، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور در جبهه ، شاغل در كليه دستگاههاي مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و موسسات تابعه آنها و شركتهاي عمومي ، دولتي ، در صورت تنزل از پست سازماني بالاتر ، مشروط به عدم محكوميت آنها بر اساس آراء مراجع قضائي يا اداري به تنزل پست ، از كليه حقوق و مزاياي همان پست سازماني يا پست همطراز شغل و پست قبلي برخوردار مي شوند.

خواهشمند است اعلام بفرمایید آیا فرزندان ایثارگر با بیش از 6 ماه سابقه حضور در جبهه مشمول تبصره مذکور می باشند ؟ ویا فقط خود ایثارگر با شرایط مندرج در تبصره مذکور مشمول بهره مندی از این موضوع می باشد؟

پروفایل کاربر

بدون نام

5 سال پیش

قرارداد بدون بیمه

با سلام من با کارم به مشکل خوردم و جدا شدم اما قرارداد یکساله بسته بودیم و بدون بیمه خواستم بدونم قرارداد بدون بیمه معتبره؟؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد