اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
فقط با یک جلسه آنالیز رایگان، راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.

تخلف در ارسال و عودت وجه

با عرض سلام و خسته نباشید 


من چند هفته پیش از فروشگاه اینترنتی پارسیس موبایل گوشی خریداری کردم اما بعد از گذشت یک ۱۰روز که خبری نشد شخصا تماس گرفتم و گفتن تامین کننده نتوانسته کالا رو تامین کنه و سفارشتون لغو میشه و گفتن که ما با شما تماس گرفتیم و بهتون اطلاع دادیم درصورتی که اصلا با من تماس نگرفتن خلاصه سفارش لغو شد و قرار شد وجه رو عودت بدن اما بعد از دو روز که وجه رو عودت ندادن زنگ زدم و به دروغ گفتم همکارتون با من تماس گرفتن و گفتن کالا براتون ارسال میشه اونم گفت در جریان سفارشتون هستم و روز بعد وضعیت کالا رو به تایید حسابداری تغییر دادن و بعد از دو روز تو وضعیت زدن به دلیل متفاوت بودن نام پرداخت کننده و سفارش دهنده سفارش لغو شده و پول سفارش رو بعد از ۳ تا ۴ روز با کلی پیگیری برگشت دادن ؛برای تک تک مراحل کالا کلی تماس گرفتم و پیگیری کردم تا جواب بگیرم و همچنین یه سفارش دیگه هم از همین سایت چند روز بعد از این سفارش داشتم که همون روز لغو کردم و مبلغش رو با کلی پیگیری بعد از ۱۲ روز عودت دادن.


قوانین سایتشون میگه حداکثر زمان ارسال کالا ۷ روز کاریه و در صورت نبود موجودی خریدار حق هیچگونه اعتراضی ندارد


با توجه به وضعیت فوق شما چه پیشنهادی میکنید البته این شکایت رو در سایت پلیس فتا ثبت کردم ولی اصلا جوابی نگرفتم 

name

زهرا بیات کارشناس حقوقی وینداد

2 سال پیش در

با سلام

در صورتی که خسارتی به شما وارد شده است می توانید با تقدیم دادخواست از طریق دفاتر خدمات قضایی خسارات وارده به خود را مطالبه نمایید.

name

محمدامین پاس

2 سال پیش در

با توجه به شرایط آیا دریافت خسارت ممکن هست؟ و اینکه این تخلف برای چندین نفر اتفاق افتاده می‌تونه باعث برخورد قضایی با فروشگاه بشه؟

name

زهرا بیات کارشناس حقوقی وینداد

2 سال پیش در

با توجه به دریافت مبالغ اصلی قرارداد، خسارت شما محدود به اختلاف قیمت زمان پرداخت و زمان استرداد آن است مشروط بر آنکه طرف مقابل نتواند فورس ماژور را اثبات نماید. برخورد دیگری با فروشگاه مزبور امکان پذیر نیست. در صورتی که نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد می توان به اینماد شکایت کرد، در صورت اثبات به آن سایت تذکر داده می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد