پروفایل کاربر

محسن قناعت پیشه

حکم تحصیل منافع به تبع یک جرم

سلام

در صورتی که کلاهبردار، به تبع کلاهبرداری خود، قرارداد هایی با مالباخته منعقد کرده باشد که موجب ضرر یا خلع ید مال باخته شده باشد، آیا آن قراردادها ابطال می گردد یا خیر؟

مثلا کلاهبردار(متهم ) با من(شاکی) قرارداد محرمانگی منعقد کرده و سفته نیز اخذ کرده که دست و بال مرا ببندد. آیا دادگاه سفته ها و قرارداد را ابطال می کند یا خیر؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

سارا کیقبادی

1 سال پیش

با سلام و احترام
با توجه به پیچیدگی پرسش مورد نظر شما، خواهشمند است به سایت وینداد مراجعه نموده و درخواست مشاوره تلفنی ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی و راهنمایی شما اقدام نمایند.
با تشکر
مجموعه حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

طلاق از طرف زن

با سلام، من میخوام درخواست طلاق بدم و یکی از علت هام برای این مساله اینه که همسرم از نظر جنسی مشکل داره و سرد هست، ولی خب این مساله برام قابل اثبات نیست، باید چکار کنم؟
البته مشکل عدم تفاهم و... هم داریم
۱۲ساله ازدواج کردیم و یک فرزند داریم. ایشون برای بچه دار شدن هم دارو مصرف کردن.
میشه زاهنمایی کنید؟

پروفایل کاربر

ساره قاسمی نژاد

اعاده حیثیت

سلام. بنده در یک محیط دولتی و درمانی مشغول بکار هستم. در طی چندماه اخیر همکار اقایی در صدد خواستگاری از من برامدند و طی چند ماه گذشته رابطه ای کاملا محدود و شرعی و خانوادگی بین ما برقرار بود. مسئول با توجه به سابقه ی دشمنی و بدخواهی نسبت به ما، به تشویش اذهان و پخش شایعات مبنی بر نامتعارف بودن رابطه ی بنده یا اون اقا پرداختند که باعث اسیب رسانی به موقعیت اجتماعی و ابرو ریزی از هر دو نفر ما شده است
اگر امکانش هست بفرمایید چه اقدام قانونی ای در این خصوص میتوانم انجام بدم؟

پروفایل کاربر

پژمان تجویدی

دادخواست

دادخواستی به علت نواقص برگشت داده شده رفع نقصی که از طرف دادگاه برای ثبت دادخواست خواسته سده به دفتر خدمات بابد ارائه کرد. یا به خود دادگاه و هزینه اش حدود چقدر هست

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد