پروفایل کاربر

محسن قناعت پیشه

حکم تحصیل منافع به تبع یک جرم

سلام

در صورتی که کلاهبردار، به تبع کلاهبرداری خود، قرارداد هایی با مالباخته منعقد کرده باشد که موجب ضرر یا خلع ید مال باخته شده باشد، آیا آن قراردادها ابطال می گردد یا خیر؟

مثلا کلاهبردار(متهم ) با من(شاکی) قرارداد محرمانگی منعقد کرده و سفته نیز اخذ کرده که دست و بال مرا ببندد. آیا دادگاه سفته ها و قرارداد را ابطال می کند یا خیر؟

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

سارا کیقبادی

6 ماه پیش

با سلام و احترام
با توجه به پیچیدگی پرسش مورد نظر شما، خواهشمند است به سایت وینداد مراجعه نموده و درخواست مشاوره تلفنی ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی و راهنمایی شما اقدام نمایند.
با تشکر
مجموعه حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

حمید حمید

ضرب و شتم

سلام یک کارگر دوروز پیش واسه خونم چاه کنده با کمک برادرش /امروز اومد مغازه من و سرو صدا کرد که پولم بده هرچی بهش میگفتم چشم واریز می کنم اروم نمیشد تهدیدم میکرد مجبور شدم از پشت دخلم جهت دفاع و از رو عصبانیت پاشم و با کتک کاری از مغازه انداختمش بیرون /پلیس اومد صورت جلسه کرد و رفت پزشک قانونی برای دفاع از خودم باید درخواست چی بدم ممنون/

استفاده از مهر و امضاء شورا و دهیاری

اگر یک مبایعه نامه در سال 1385 نوشته شود و زیر برکه را شورای که در سال 1387 انتخاب شده می تواند امضاء و مهر نماید و همچنین دهیاری که در سال 1394 تأسیس شده می تواند زیر آن مبایعه نامه را مهر و امضاء کند در حالی که ( شورا و دهیاری خود اقرار نموده اند که در سال 1392 مهر و امضاء نموده است )

پروفایل کاربر

سارا نوازنده

افترا

آقاي الف شخص ب را در اسفند ماه سال ١٣٩١با عناويني همچون هوادار گروه معاند نظام جمهوري اسلامي ايران خطاب مي كند آيا شخص الف مرتكب جرم افترا گرديده با استدال و استناد به قوانين جاري در چند خط تشريح نماييد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد