پروفایل کاربر

Mohammad dalirian

5 سال پیش

درمورد بازگشت به کار

باسلام،آیا کارگرویا کارمندی که بصورت دائمی مشغول به کآر بوده وپس از اخراج توسط کارفرما،وبا حکم بازگشت به کار اداره کار،آیا کارفرما می تواند اورا به کار دیگری ویا طاقت فرسایی مشغول کند یا اینکه باید به همان شغل قبلی برگردد؟ممنون از راهنمایی

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (2)

Mohammad dalirian

5 سال پیش

باتشکر از کارشناس محترم،به استحضاربرسانم که قراردادی وجودنداردکه مقررات آن برقرارباشد

آرش حق شناس

5 سال پیش

با سلام.

پس از بازشگت به کار مقررات سابق قرارداد میان کارگر و کارفرما برقرار است. باید قرارداد شما توسط مشاور حقوقی مطالعه گردد و سپس می توان در این خصوص اظهار نظر نمود. وینداد می تواند در این خصوص به شما کمک نماید. 

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

محمد فرد

3 ماه پیش

کسر حقوق

با سلام و احترام
در شرکتی مشغول به کار هستم که قصد اجرای دوره آموزشی نرم افزار حسابداری را دارد و بابت این دوره هزینه شده است که از پرسنل دریافت نمیکنند، در صورتی که استعفا بدهم و قصد عدم ادامه همکاری داشته باشم، شرکت میتواند هزینه دوره را از مبلغ تسویه کسر کند یا خیر؟ (در متن قرارداد تنظیمی هم در این رابطه بند یا تبصره ای عنوان نشده است)
درصورتی که کسر گردد ، میتوان از مراجع قانونی شکایت کرد؟

پروفایل کاربر

کاربر

1 سال پیش

قرارداد ساعتی

با عرض سلام من راننده ماشین الات سنگین راهسازی گریدر در شهرداری هستم قرارداد ساعتی بعد ۸ سال با ما بستن بهمون گفتن نه مرخصی نه جمعه نه تعطیل رسمی ندارید همه را آزمون کم میکنن ماهیانه ۲۰ روز بهمون حقوق میدن اونم ساعتی ۱۸ تومان قبلا شرکتی بودیم که بزرگواران خواستن ساماندهی مون کنن کردنمون ساعتی میخواستم بدونم آیا در قرارداد ساعتی تفاوتی بین مشاغل نیست همه یک چور هستن با یک حقوق مثل هم

پروفایل کاربر

بدون نام

4 سال پیش

امضا برگه دریافت حقوق و مزایا

سلام، ببخشید من در یک کارگاه کار میکنم کارفرما هر ماه ازما امضا میگیره یک ورقی تو نوشته شده من تمام حقوق مزایا عیدی تحویل کرفتم ولی بما نداده ما از ترس که بیکار شیم امضا میکنیم. ایا این سند ادارکار قبول میکنه؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد