پروفایل کاربر

سید عبدالله رضایی

6 سال پیش

پرداخت سنوات

بنده در شرکت هواپیمایی اسمان مدت ۸ سال است مشغول به کار هستم که قرارداد بنده در ۷ سال گذشته با یک شرکت تعاونی داخلی سیستم بسته میشد که الان امسال با عدم عقد قرار داد همکاری از طرف ایرلاین این شرکت پایان همکاری خود را با پرسنل اعلام کرد حالا سنوات این ۷ سال کار کرد کارکنان را پرداخت نکرده وچون مدیران ایرلاین مذکور از سهام داران شرکت فوق هستند مانع از شکایت پرسنل میشوند . راه کار ما پرسنل برای دریافت سنواتمون چیست

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

مهرنوش فتاحی

6 سال پیش

با سلام 

در مورد سوال جنابعالی با توضیحات ذکر شده باید اشاره کرد که شکایت پرسنل برای احیای حقوق خود از جمله سنوات 7 سال کارکرد مذکور یک امر قانونی و جز حقوق قانونی پرسنل می باشد. در این صورت تنها راه شکایت می باشد.

در صورت نیاز به اخذ توضیحات بیشتر می توانید از خدمات مشاوره تلفنی رایگان وینداد بهره بگیرید.

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

سعید کفشگیری

8 ماه پیش

تبدیل وضعیت ایثارگران

سلام و وقت بخیر
بنده راننده استیجاری شهرداری میباشم که با توجه به بخشنامه امور استخدامی بند د تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰ تبدیل وضعیت ایثارگران، طی دو سال امروز حکم تبدیل وضعیتم را دریافت نمودم.
آیا با صدور بخشنامه مشورتی حقوقی سازمان استخدامی که دیروز منتشر شد حکم بنده باطل میشود؟

پروفایل کاربر

محمد فرد

3 ماه پیش

کسر حقوق

با سلام و احترام
در شرکتی مشغول به کار هستم که قصد اجرای دوره آموزشی نرم افزار حسابداری را دارد و بابت این دوره هزینه شده است که از پرسنل دریافت نمیکنند، در صورتی که استعفا بدهم و قصد عدم ادامه همکاری داشته باشم، شرکت میتواند هزینه دوره را از مبلغ تسویه کسر کند یا خیر؟ (در متن قرارداد تنظیمی هم در این رابطه بند یا تبصره ای عنوان نشده است)
درصورتی که کسر گردد ، میتوان از مراجع قانونی شکایت کرد؟

پروفایل کاربر

علی محمدپور

1 سال پیش

میزان ساعت کاری

سلام درشرکتی مشغول بکارهستم که تمام روزهای هفته رو کارمیکنیم که درماه میشه ۴۸ساعت باتوجه به اینکه قانون کار ۴۴ساعت درهفته رو اعلام کرده بفرمائیدکه این ۴ساعت مازاد چطوری باید محاسبه بشه توسط کارفرما.درضمن مدت ۲۰دقیقه تایم صبحانه یاناهار ویاشام داریم البته ناهاروشام درصورتیکه اضافه کار باشی.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد