پروفایل کاربر

حسین شریفی

شکایت از راننده مقصر متواری در تصادف

باسلام. من با ماشین امرارمعاش زندگی انجام میدهم.دیشب بعد از پیاده کردن مسافر و به محض حرکت کردن یک پیکان وانت باشدت به عقب سمت شاگرد زده که ماشین به شدت صدمه دیده (کل سپر و صندوق جمع شده شاسی عقب چپ خم شده و فشار به پایه ستون هم آمده) راننده متواری شد و بنده نیز به دنبال آن حرکت کردم همزمان سه نفر شاهد در محل نیز ایشان را تعقیب کرده تا شاید مجبور به ایست کنند، اما ایشان با حرکات جنون آمیز و صدمه زدن به ماشین های دیگران درنهایت توانست فرار کند. شاهدان توانستند پلاک را بردارند . بعد 110 آمد و موضوع را صورتجلسه کرد(محلی که 110 آمد خارج از محل حادثه بود). حال چگونه و از چه طریقی میتوانم سریعتر شکایت کنم تا ماشین درست شود و در خرج زندگی نمانم.

 آیا امکان گرفتن افت ماشین نیز هست چون ماشین تا قبل این بیرنگ و شاسی پلمپ بوده اما اکنون رنگ دارد و شاسی نیز خورده


مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

پاسخ تیم حقوقی وینداد

فاطمه حسینقلی‌لو

11 ماه پیش

سلام.

دوست عزیزم این کیس شما از قالب فعالیت وینداد خارج است. خدمات مشاوره ای ما در زمینه ی موضوعات تجاری و بیزینسی می باشد.

با احترام

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

احمد میرزایی

هزینه تعمیر مورد اجاره

با سلام
من واحدم را به مستاجر اجاره داده ام و در قرار داد ذکر شده که همه چیز سالم‌ تحویل داده شده از جمله آب گرم کن دیواری و امضا هم کرد ه ایم )مستاجر بار اول با من تماس گرفت که پنجره دو جداره خراب شده (در صورتی که طبق قرارداد اجاره من مورد اجاره را سالم تحویل داده ام )آنرا درست کن ،من درست کردم و ششصد هزار تومان هم هزینه اش شد.این بار سر ماه دیدم 200هزار تومان اجاره کم داده .علت را جویا شدم گفت بابت تعمیر آبگرمکن دیواری بوده.مستاجر سر خود و بدون اطلاع من آبگرمکن دیواری را (که طبق قرارداد سالم تحویل داده ام)تعمیر کرده و هزینه اش را کم کرده است.
1.هزینه تعمیر پنجره که در اثر استفاده نادرست مستاجر بوده با کیست ؟
2.هزینه تعمیر آبگرمکن(به ادعای مستاجر تعمیر پیلوت که 200هزار تومان شده)هزینه اش با چه کسی است؟
با تشکر

پروفایل کاربر

باشگاه برنامه

سایت های حراجی آنلاین

شرکت هایی مانند bidzila که حراجی دارند و کارشان کلاهبرداری است، چگونه میتوان این کلاهبرداری را اثبات کرد؟ آیا راه شکایتی دارد؟

پروفایل کاربر

محمد انصاری

تکلیف عدم تمدید قرارداد کار و ادامه همکاری

اگر پس از مدتی فعالیت و کار در مجموعه ای قراردا تمدید نشود ولی همچنان کارگر به فعالیت خود ادامه دهد آیا وضعیت شغلی او رسمی میشود به عبارتی قرارداد کار او به صورت قانونی دائمی میشود و کار فرما نمیتواند اورااخراج نماید؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد