اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
فقط با یک جلسه آنالیز رایگان، راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.
اگر نگران سلامت حقوقی کسب‌وکار خود هستید، فقط با یک جلسه آنالیز رایگان راه حل مشکلات حقوقیتان را از ما بخواهید.

قرارداد پورسانتی

با سلام و تشکر
قرارداد پورسانتی (درصدی) و تعهدات و شرایط پرداخت برای افرادی که کار بازاریابی برای فروش خدمات و محصولات شرکت را انجام می دهند را در نمونه قرارداد کار بازاریابی که در بانک قرارداد قرار دادید ذکر نشده است. آیا به نوع قرارداد دیگری نیاز هست؟
1- چگونه میتوان تعهدات پرداخت را منوط به دریافت وجه از خریدار یا کارفرما کرد؟ (ممکن است در چند فاز پرداخت انجام شود)
2- در صورت انصراف از ادامه قرارداد توسط خریدار (کارفرما) میزان پورسانت به چه شکل محاسبه می گردد؟
3- آیا پورسانت در قراردادهای نرم افزاری که شامل خدمات استقرار، لایسنس و پشتیبانی است صرفا بصورت درصدی از مجموع کل ریالی قرارداد می باشد؟
4- پورسانت نیز شامل بیمه و مالیات می گردد؟

سپاس از شما

با سلام:

با توجه به سوال مطرحه شده، شما می توانید نمونه قرارداد کار بازاریابی را از بانک قراردادها دریافت و بر اساس خواست خود برای خود شخصی سازی نمایید.

چنان چه تمایل به تنظیم اختصاصی قرارداد دارید می توانید درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی در این مورد ارسال نمایید تا توسط کارشناسان حقوقی قرارداد اختصاصی برای شما تنظیم گردد.

1. نحوه پرداخت پورسانت بستگی به توافق طرفین در قرارداد دارد و چنان چه توافقی مبنی بر این موضوع صورت گرفته باشد در قرارداد ذکر می گردد.

2. در صورت انصراف از  ادامه قرارداد در صورتی که پرداخت در چند فاز صورت می پذیرد نیز بر اساس توافق طرفین می باشد. لیکن در حالت کلی در صورتی که بازاریاب خریدار را به کارفرما متصل نمود و قرارداد منعقد گردید مستحق دریافت پورسانت  می باشد.

3. حق الزحمه در قراردادهای نرم افزاری به چند صورت می باشد یا بصورت پورسانتی و دریافت درصدی از مجموع کل و یا حق اشتراک  (عضویت) ماهیانه و سالیانه می باشد بر اساس تفکر درآمد زایی کسب و کار و بیزینس پلن می باشد

4. در صورتی که بازاریاب شخص حقوقی باشد بیمه و مالیات به آن تعلق می گیرد.

با احترام

تیم حقوقی وینداد

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد می‌باشد