پروفایل کاربر

محمد روزبه

5 سال پیش

قرارداد پورسانتی

با سلام و تشکر
قرارداد پورسانتی (درصدی) و تعهدات و شرایط پرداخت برای افرادی که کار بازاریابی برای فروش خدمات و محصولات شرکت را انجام می دهند را در نمونه قرارداد کار بازاریابی که در بانک قرارداد قرار دادید ذکر نشده است. آیا به نوع قرارداد دیگری نیاز هست؟
1- چگونه میتوان تعهدات پرداخت را منوط به دریافت وجه از خریدار یا کارفرما کرد؟ (ممکن است در چند فاز پرداخت انجام شود)
2- در صورت انصراف از ادامه قرارداد توسط خریدار (کارفرما) میزان پورسانت به چه شکل محاسبه می گردد؟
3- آیا پورسانت در قراردادهای نرم افزاری که شامل خدمات استقرار، لایسنس و پشتیبانی است صرفا بصورت درصدی از مجموع کل ریالی قرارداد می باشد؟
4- پورسانت نیز شامل بیمه و مالیات می گردد؟

سپاس از شما

مشاهده سوالات مشابه

پاسخ‌ها (1)

کارشناس حقوقی وینداد

5 سال پیش

با سلام:

با توجه به سوال مطرحه شده، شما می توانید نمونه قرارداد کار بازاریابی را از بانک قراردادها دریافت و بر اساس خواست خود برای خود شخصی سازی نمایید.

چنان چه تمایل به تنظیم اختصاصی قرارداد دارید می توانید درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی در این مورد ارسال نمایید تا توسط کارشناسان حقوقی قرارداد اختصاصی برای شما تنظیم گردد.

1. نحوه پرداخت پورسانت بستگی به توافق طرفین در قرارداد دارد و چنان چه توافقی مبنی بر این موضوع صورت گرفته باشد در قرارداد ذکر می گردد.

2. در صورت انصراف از  ادامه قرارداد در صورتی که پرداخت در چند فاز صورت می پذیرد نیز بر اساس توافق طرفین می باشد. لیکن در حالت کلی در صورتی که بازاریاب خریدار را به کارفرما متصل نمود و قرارداد منعقد گردید مستحق دریافت پورسانت  می باشد.

3. حق الزحمه در قراردادهای نرم افزاری به چند صورت می باشد یا بصورت پورسانتی و دریافت درصدی از مجموع کل و یا حق اشتراک  (عضویت) ماهیانه و سالیانه می باشد بر اساس تفکر درآمد زایی کسب و کار و بیزینس پلن می باشد

4. در صورتی که بازاریاب شخص حقوقی باشد بیمه و مالیات به آن تعلق می گیرد.

با احترام

تیم حقوقی وینداد

هر سوال حقوقی داشتید از ما بپرسید. متخصص‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن به سوال شما جواب تخصصی می‌دهند.

بیشتر بخوانید

پروفایل کاربر

بدون نام

4 سال پیش

عدم پرداخت قرارداد ساعتی از طرف شرکت لوله بازکنی

برای شرکت لوله بازکنی برچسب درب خانه ها چسبوندم و قرارداد هم دارم که هر ساعت کار 15000 تومان است طبق قرارداد اما صاحب شرکت از دادن این پول سرباز زدن و میگن روزی چهل تومنه چطور میتونم پولو بگیرم آیا اداره کار میتونه کمکم کنه

پروفایل کاربر

مینا غفور

5 ماه پیش

کلاهبرداری

فردی در ازای تحویل آپارتمان ۵ سال پیش یک میلیارد و ۷۰۰ از من گرفت .سپس متواری شد .بعد ۵ سال با حکم دادگاه پیداش کردیم و الان زندان هست ولی پول ندارد بر اساس محاسبه ی روز ۱۸ میلیارد باید بدهد . چه کار قانونی و به نفع خودم می توانم انجام بدهم .می‌گوید آزادم کن پول جور کنم ولی دروغ می گویدد

پروفایل کاربر

فاطمه رحیمی

5 سال پیش

قرارداد کاری بین المللی

با سلام میخواستم اگر براتون امکان داره انواع قرارداد های کاری بین المللی رو توضیح بدین برای مثال وقتی در فرم قید شده که سطح قراردادNOA یا GSهستش یعنی چه

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به وینداد (عدل آفرینان وینا دادگر نوین) می‌باشد